... ...

      

   31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize teşekkürü borç biliyorum. Geçirdiğimiz elim kazada seçimden çok daha büyük bir kayıp yaşadık. Yeğenim Atilla Dölekli Hasankale sevdası, mert, yiğit, adam gibi adam kardeşimdi. Biz bu yola Atilla kardeşimle Hasankale için çıktık ve ben Ahmet Dölekli olarak bu yolda Atilla kardeşimin aziz hatırasını yüreğimde taşıyarak yalnız ve yalnız Hasankale için yürümeye devam ediyorum.

        Bilmelisiniz ki; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması; daha da önemlisi güzel Hasankale'mize yeniden her şeyiyle Dadaş şehri bir kimliği kazandırmak için olacaktır.       

        Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle ve sizlerden aldığımız destekle,   "işimiz  gücümüz HASANKALE olacaktır"

        Makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, milletin hizmetkarı olarak, iyi ve kötü günde Hasankale'nin, Hasankaleli'nin yanında olmaya gayret edeceğiz. Hasankale'mizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle Hasankale'mizi hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız.

        Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin ilçemizin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek şehirler arasında kendine sağlam bir yer edinen modern bir Hasankale oluşturmak en büyük hedefimizdir.

     Hasankale'mizi, Hasankaleli'ye yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir memleket oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek,  sıkıntılarına ortak olabilmek ivedi biçimde sıkıntıları bertaraf edebilmek için çalışacağız.

        Güzel ilçemizi el birliği, güç birliği en önemlisi gönül birliğiyle eğitim alanında, bilişim-teknoloji alanında, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, ilçemizi kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, spor tesisleriyle, yeşil alanlarıyla bir cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için durmadan, yorulmadan mücadele edeceğiz.

        Büyük düşündünüz ve bizlere inandınız. Bizler de bu inanca layık olabilmek için tek bir şey yapacağız; çalışacak, çalışacak, çalışacağız. Hasankale kendi gibi dadaş başkanıyla en güzel yere gelecek. Sizleri alemlerin Rabbi olan yüce Allah'a emanet ediyorum.